SGL Europe - nejlepší podmínky pro pozemní nákladní dopravu

SGL Europe - nejlepší podmínky pro pozemní nákladní dopravu

V celé Evropě i na celém světě můžeme vyjednat nejlepší podmínky v rámci naší sítě pečlivě vybraných nosičů, včetně specializované přepravy pro uspokojení všech vašich logistických potřeb.
Spojte se s námi, zjistíme, jak můžeme zlepšit Vaše podnikání, aby jste zůstali o krok napřed před konkurencí. SGL Evropa má zkušenosti, odbornost a celosvětové připojení k logistických řešením šitým na míru, které uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti dopravy. SGL Plzeň - specialista na předvýrobní a výrobní logistiku

SILNIČNÍ DOPRAVA - SGL EUROPE

nejlepší podmínky po celé Evropě

Máme přístup k celému rozsahu dopravních řešení, od procesu kamiony - železnice, až po komplexní úpravy nákladních vozů pro specializované náklady. To znamená, že můžeme zvládnout jakýkoli druh nákladu od těch nejmenších, nejkřehkčích nebo nebezpečných, po nadměrné náklady.

Nadměrné náklady

Pro silniční přepravu těžkých nákladů můžeme zajistit všechna potřebná oprávnění a silniční dohled pro hladký průběh celého přepravního cyklu..

Rychle a spolehlivě

Vaše zboží vždy dostaneme tam, kde potřebuje být, a to ve stejném stavu, jako před naložením. A to s využitím kombinací s ostatními náklady - sdílení nákladů, takže vás to stojí méně.
Můžeme odborně spravovat také námořní a leteckou přepravu, takže všechny logistické procesy jsou zpracovávány "door-to-door". Pokud se vaše plány změní, budeme mít možnost zajistit, aby vše proběhlo hladce.

Zvýšení efektivity

Můžeme také pomoci zlepšit všechny Vaše podnikatelské činnosti. Value Engineering, Lean Logistika a Key Performance Indicators, které všechny vedou k neustálému zlepšování. Budete překvapeni, jak snadné je zvýšit efektivitu podnikání.

Co můžete také získat

  • Hladké propojení s leteckou a námořní přepravou po celém světě
  • Dokumentace pokrývající celou cestu
  • Hladké a rychlé celní odbavení
  • Sledování zásilek